Lietošanas noteikumi


SIA TILDE INTERNETA VEIKALA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SIA Tilde (tālāk tekstā — mēs) interneta veikala (tālāk tekstā — e-veikals) apmeklētāji un lietotāji (tālāk tekstā — jūs) piekrītat tālāk minētajiem lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.

1. Programmprodukts

Programmprodukts ietver datorprogrammu, ieskaitot visus tās jauninājumus, izlaidumus un papildinājumus, kuri saņemti atbilstoši licences līguma noteikumiem un abonementa darbības laikā.

Programmprodukta licencēšanas noteikumi

2. Samaksas veids

E-veikala produktu var iegādāties, maksājot ar kredītkarti/debetkarti, izmantojot SEB un Swedbank internetbankas pakalpojumus, noformējot regulāro maksājumu pakalpojumu, kā arī veicot pārskaitījumu uz SIA Tilde kontu, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā.

Izvēloties regulāro maksājumu pakalpojumu, jūs atļaujat mums no jūsu norādītās bankas norēķinu kartes automātiski iekasēt regulāro mēneša abonēšanas maksu. Pakalpojums ir spēkā, līdz jūs to pārtraucat (vairāk par to 3. punktā) vai līdz norādītās norēķinu kartes derīguma termiņa beigām.

Lai pieteiktu regulāro maksājumu pakalpojumu, izvēlieties šo pakalpojuma iespēju tiešsaistes veikala www.tilde.lv reģistrācijas formā.

3. Pirkuma/pakalpojuma anulēšana un pārtraukšana

Mēs paturam tiesības anulēt jebkuru pirkumu vai pakalpojumu, ja pastāv aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu. Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, piemēram, preču un pakalpojumu iegādei, ir pretlikumīga. Šādā noziedzīgā nodarījumā vainīgā persona var tikt saukta pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.

Lai pārtrauktu regulāro maksājumu pakalpojumu, jums ir jāizvēlas saite “Pārtraukt ikmēneša abonēšanu”, kas ir atrodama SIA Tilde sūtītajā e-pastā, kuru jūs saņemat pēc pakalpojuma pieteikšanas. Ja kāda iemesla dēļ šis e-pasts vairs nav pieejams, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu atbalsts@tilde.lv vai pa tālruni +371 67 805 713.

4. Piegāde

Iegādāto produktu var lejupielādēt un instalēt uzreiz pēc maksājuma sekmīgas apstiprināšanas. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta maksājuma informācija, kurai būs pievienota produkta licence un instalēšanas atslēga, kā arī saite uz produkta lejupielādes vietni.

Ja sekmīga maksājuma gadījumā tomēr nesaņemat minēto informāciju, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu atbalsts@tilde.lv vai pa tālruni +371 67 805 713.

5. Atteikuma tiesību izmantošana

Jūs apliecināt un piekrītat, ka saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” 22. punkta 13. daļu jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, jo līgums ir noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā.

6. Pārdevēja un pakalpojumu sniedzēja atbildība

Mēs nepārbaudām jūsu personas datus un neuzņemamies atbildību par zaudējumiem, kas var rasties, izmantojot svešas maksājumu kartes vai personas datus.

Mēs saglabājam tiesības mainīt lietošanas noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma. Izmaiņas stājas spēkā pēc noteikumu publicēšanas e-veikala mājaslapā.

Mēs neesam atbildīgi par programmprodukta atbilstību jūsu mērķiem, kā arī neesam atbildīgi par sekām vai datu bojājumu, kas varētu rasties, lietojot programmproduktu.

7. Pircēja atbildība

Jūs apņematies netraucēt e-veikala pakalpojuma darbību, tai skaitā neveikt jebkādu informācijas kopēšanu, pielāgošanu vai datu publicēšanu vai veikt apzinātas darbības, kas varētu izraisīt e-veikala pakalpojuma pārslodzi.

Jūs piekrītat šiem noteikumiem:

  • jūs esat vismaz 18 gadu veca rīcībspējīga persona,
  • jūs apņematies neizmantot trešās personas maksājumu karti un internetbankas pakalpojumus, lai samaksātu par pirkumu vai pakalpojumu,
  • pārdošanas dokumenti būs sagatavoti elektroniski un derīgi bez paraksta.

Šeit minēto noteikumu pārkāpšana ļauj mums anulēt jūsu veikto pirkumu.