Naudojimosi sąlygos


„TILDE IT“ INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

„Tilde IT“ internetinės parduotuvės (toliau – Parduotuvės) lankytojai ir vartotojai privalo sutikti laikytis šių naudojimosi sąlygų.

1. Programinė įranga

Programinės įrangos produktą sudaro programinė įranga kartu su visais versijos atnaujinimais, leidimais ir atnaujinimais, gautais pagal licencijos sutarties sąlygas ir per prenumeratos laikotarpį.

2. Mokėjimo būdas

Už Parduotuvės produktus galite mokėti kredito / debeto kortele arba naudodamiesi el. bankininkystės paslaugomis.

3. Pirkimo atšaukimas

„Tilde IT“ pasilieka teisę atšaukti pirkimą, jei kyla įtarimų, kad operacija gali būti apgaulinga. Kitam asmeniui prekių įsigijimo tikslais suteiktų pirkimo duomenų panaudojimas laikomas neteisėtu. Tokį nusižengimą įvykdžiusiam asmeniui gali tekti atsakyti pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą.

4. Pristatymas

Produkto pristatymas

Įsigytą produktą galite atsisiųsti ir įdiegti iškart, kai tik gausite patvirtinimą apie sėkmingą pirkimą. Jūs gausite el. laišką su mokėjimo informacija, pridėta produkto licencija ir diegimo raktu bei nuoroda į produkto atsisiuntimo svetainę.

Negavę nurodyto el. laiško, kreipkitės į mus el. paštu  biuras@tilde.lt  arba telefonu +370 5 274 03 65.

5. Pardavėjo atsakomybė

„Tilde IT“ netikrina pirkėjo ar savininko identifikacijos duomenų ir nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius, galinčius kilti dėl netinkamo mokėjimo kortelės ar kitų asmenų tapatybės duomenų panaudojimo.

„Tilde IT“ pasilieka teisę be įspėjimo keisti naudojimosi sąlygas. Pakeitimai įsigalioja apie juos paskelbus parduotuvės pagrindiniame puslapyje.

„Tilde IT“ neatsako už tinkamumą konkrečiam tikslui, kurio tikisi vartotojas, ir už duomenų praradimo, kylančio dėl programinės įrangos naudojimo ar nesugebėjimo ja naudotis, pasekmes.

6. Pirkėjo atsakomybė

Parduotuvės vartotojas įsipareigoja netrukdyti atlikti paslaugos operacijas. Draudžiama kopijuoti ar savo tikslams naudoti informaciją ir (arba) publikuoti duomenis. Visi tikslingi veiksmai, kurie gali sukelti parduotuvės paslaugų naudojimo perkrovą, yra draudžiami.

Pirkėjas sutinka su šiomis sąlygomis:

  • Pirkėjas yra 18 metų sulaukęs ir teisinį veiksnumą turintis asmuo.
  • Pirkėjas įsipareigoja pirkiniams apmokėti nenaudoti trečiosios šalies mokėjimo kortelės ir (arba) internetinės bankininkystės paslaugų.
  • Pirkimo dokumentai yra elektroniniai ir galioja be parašo.

Bet kurios iš šių sąlygų pažeidimas suteikia „Tilde IT“ teisę atšaukti pirkimą.